• Зволожуючий крем для рук Atrix Medicaitic Lineup 50g - фотографія №1
  • Зволожуючий крем для рук Atrix Medicaitic Lineup 50g - фотографія №2

Зволожуючий крем для рук Atrix Medicaitic Lineup 50g

weight: 50.00g

Артикул:

14.1

Бренд

KAO

Наявність:

Немає в наявності

Термін придатності

«Atrix»  зволожуючий крем для рук з екстрактом ромашки та керамідами

Зволожуючий крем для рук глибоко проникає та затримує вологу у середині шкіри.

В кремі гармонійно поєднані кераміди Е, екстракт ромашки, екстракт туберози, які зволожують та захищають шкіру рук від пошкоджень, таких як сухість, вплив води і в холодну пору року. Не залишає липкого ефекту.

Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10. 

Глицирризинова кислота, токоферол ацетат, очищена вода, розчин сорбіту, гліцерин, сорбітанстеарат, лауриловий ефір фосфорна кислота  Na, вазелін, диметикон, гідроксиетил гіксадеканамід, розчинений в олії екстракт ромашки,  розчин полісахариду туберози, бетаїн, лаурил глутамінова кислота (фітостерил-октил додецил), сквалан, три глицерил (каприлової/капринової кислоти), етил гексанова кислота-2 кетостеаріл, цетиловий ефір, холестерин, ізопропіловий ефір миристинової кислоти, феноксіетанол.

Застосування:

  • Нанести достатню кількість крему легкими масажними рухами на шкіру рук, приділяючи увагу шкірі навколо нігтів та між пальцями.
  • Також крем можна наносити на лікті, коліна, п’яти, що призводить до розгладжуючого та доглянутого ефекту.  

Застереження: 

  • Не використовувати крем у місцях, де є подряпини, набряки, екзема та інші пошкодження.
  • Після нанесення крему необхідно слідкувати, щоб не з`явилися  симптоми подразнення.  Якщо ваша шкіра хворобливо реагує на крем та з`являються почервоніння, набряки, свербіж, подразнення, інші аномалії, такі, як втрата кольору шкіри (наприклад, білі плями),  необхідно припинити використання крему і звернутися до дерматолога за консультацією. У разі продовження  симптоми можуть погіршитися.
  • Тримати подалі від дітей.