Порожнина рота

249 грн
Зубна паста зі смаком яблук та ромашки ефективно видаляє бруд та відбілює зуби Білі відновлюючи гранули, що містяться в зубній пасті мінімізують приставання кольорового бруду до зубів і утворення плям від  кави, чаю та смоли  цигарок. Запобігає розвитку та прогресуванню карієсу. Допомогає  щодня видаляти бруд на зубах  та отримати яскраву білосніжну посмішку.Мікрогранули п..
321 грн
Поліруюча зубна паста з деревним  вугіллям для щоденного використанняДеревне вугілля видаляє зубний наліт, який є причиною неприємного запаху з рота. Зубна паста відбілює та полірує поверхню зубів, запобігаючи карієсу. Має смак м’яти та завдяки цьому добре освіжає порожнину рота. Завдяки високим властивостям, паста легко піниться, проникаючи глибоко всередину.Виробник: Kobayashi, Japan , Toky..
255 грн
Breath care Освіжаючі капсули зі смаком ментолу для свіжості подиху Капсули призначені для боротьби з неприємним запахом з рота, що виникає внаслідок несприйняття шлунком гострої та пахучої їжі. Наприклад, після вживання їжі, у якій є часник або після вживання алкоголю. Джерелом неприємного запаху з рота є не ротова порожнина, а шлунок. Спожита напередодні їжа може бути причиною зап..
132 грн
Дитяча зубна паста зі смаком винограду забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Паста поєднує у собі фтор, який запобігає карієсу та ксиліт (допоміжна кальцієва добавка). М'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний виноградний смак, який дуже подобається дітям. Виробник: Kao ..
271 грн
Cерветки допоможуть якісно почистити зуби та ротову порожнину, коли ви не маєте можливості скористатися зубною щіткою та пастою.Для виготовлення м’яких вологих серветок використовують 100%-во  натуральну бавовну. Очищуючі компоненти, які входять до складу речовини, якою просочені серветки, обережно видаляють брудний наліт (кава, червоне вино)  з зубів і порожнини рота. Особливо зручними ..
249 грн
Відбілююча, освіжаюча зубна паста зі смаком м'яти ефективно видаляє бруд та відбілює зуби. Білі відновлюючи гранули, що містяться в зубній пасті мінімізують приставання кольорового бруду до зубів і утворення плям від  кави, чаю та смоли  цигарок. Запобігає розвитку та прогресуванню карієсу. Допомогає  щодня видаляти бруд на зубах  та отримати яскраву білосніжну посмішку.Мікр..
355 грн
Зубна паста знешкоджує зубний наліт, неприємний запах з рота та гінгівіт.Зубна паста містить в своєму складі поєднання фітинової кислоти (відбілювача) та натуральних інгредієнтів. Ефективно видаляє бруд та бактерії з поверхні зубів. Завдяки японським нанотехнологіям, ця зубна паста ретельно відбілює та полірує поверхню зубів. Фунгіцид CPC*1 знешкоджує хвороботворні мікроорганізми та запобігає непр..
132 грн
Дитяча зубна паста зі смаком полуниці забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Фтор та м'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний полуничний смак, який дуже подобається дітям.Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10.Імпортер: ТОВ “УМІ”, Ук..