Для рук

345 грн
«Atrix» нічний крем для рук « Заряд краси»У густому кремі для рук поєднані рідкі косметичні речовини: маточне молочко та пантенол. Крем має капсульний формат: протягом ночі зволожує шкіру і вранці відчувається, що шкіра  рук  підтягнута. До складу крему входять компоненти, що сприяють утриманню вологи всередині шкіри: гліцерин, масло ши і рослинний колаген C (екстракт женьшеню). Аромат к..
195 грн
Антисептична пінка для миття рук з ароматом фруктів. Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат фруктів та нейтральний рівень рН. Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbas..
272 грн
«Atrix» зволожуючий крем для рук з медом та молокомКрем має властивість швидко проникати до рогового шару шкіри, швидко зволожувати її та тривалий час сприяти збереженню в середині. За допомогою рідких компонентів крему, шкіра рук виглядає гладенькою та підтягнутою. Містить суміш гіалуронової кислоти та рослинного колагену C. Має приємний аромат меду та молока.Виробник: Kao Corporation, Japan , To..
87 грн
«Atrix»  зволожуючий крем для рук з екстрактом ромашки та керамідамиЗволожуючий крем для рук глибоко проникає та затримує вологу у середині шкіри. В кремі гармонійно поєднані кераміди Е, екстракт ромашки, екстракт туберози, які зволожують та захищають шкіру рук.Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10...
195 грн
Антисептична пінка для миття рук з ароматом цитрусів. Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат цитрусів та нейтральний рівень рН. Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonb..
287 грн
«Atrix» зволожуючий крем для рук з екстрактом Ашітабу (японського чаю)Опис: Крем дбайливо захищає шкіру рук та сприяє її відновленню, запобігає виникненню тріщин. Його використання є особливо ефективним після купання та перед сном. Структура крему поєднує у собі вітамін Е, протизапальний лікарський засіб стеаріл гліцерретинової кислоти, що поліпшує циркуляцію крові. Крем  починає діяти миттєв..
272 грн
«Atrix» зволожуючий крем для рук з ароматом персикового чаюКрем має властивість швидко проникати до рогового шару шкіри, швидко зволожувати її та тривалий час сприяти збереженню в середині. За допомогою рідких компонентів крему шкіра рук виглядає гладенькою та підтягнутою. Містить суміш гіалуронової кислоти та рослинного колагену C. Має приємний аромат персикового чаю.Виробник: Kao Corporation, Ja..