Для душу

330 грн
Biore mens гель для душу з ароматом освіжаючого ментолуДо складу гелю для душу входять протимікробні компоненти, які протидіють виникненню неприємного запаху та сприяють його подоланню. Гель ефективно очищує пори тіла від бруду та забезпечує відчуття свіжості без поту та липкості. Запобігає появі вугрів у зоні грудей та спини. Має освіжаючий аромат ментолу.Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo ..
575 грн
Biore mens ONE 3 в 1 очищуючий засіб призначений для миття тіла, волосся та шкіри голови, та бороди. Це супер освіжає все тіло!До складу гелю входить новітня формула з гіалуроновою кислотою, завдяки чому шкіра стає неймовірно м'якою та зволоженою.Високоочіщающій прозорий гель в складі, якого протимікробні компоненти, які ефективно очищають шкіру тіла, голови та обличчя від забруднень й попереджают..
330 грн
Biore mens гель для душу з гіалурономДо складу гелю для душу входить новітня формула з гіалуроновою кислотою, завдяки чому ваша шкіра залишається м'якою та зволоженою.  До складу гелю для душу входять також протимікробні компоненти, які ефективно очищують пори тіла від бруду, запобігаючи появі неприємного запаху. Гель активно запобігає появі вугрів у зоні грудей та спини. Має ніжний аромат кв..
429 грн
Піна для душу з квітковим ароматом для всієї родини.Піна для душу із дрібно-зернистою консистенцією, ніжно очищує тіло від поту та бруду. Завдяки низькому рівню рН, підходить навіть для ніжної шкіри малюка. Піна добре зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Має свіжий квітковий аромат. Не містить барвників. Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho..
330 грн
Biore mens гель для душу - Морозна прохолодаДо складу гелю для душу входять протимікробні компоненти, що протидіють виникненню неприємного запаху. Гель ефективно очищує пори тіла від бруду та забезпечує відчуття свіжості без поту та липкості. Гель запобігає появі вугрів у зоні грудей та спини. Має освіжаючий аромат ментолу. Велика концентрація ментолу дає охолоджуючий ефект та сприяє кровообігу.Ви..
434 грн
Молочко для щоденного догляду за шкірою тіла з тонким ароматом квітів, максимальне зволоження за 30 секунд.Збагачене зволожуючими компонентами (олія ши), молочко для тіла тонізує, живить та забезпечує м’якість шкіри впродовж всього дня. Підходить для догляду навіть за тендітною шкірою малюка. Не містить спирту, барвників та ароматизаторів. Має нейтральний рівень рН та тонкий аромат квітів.Виробник..
434 грн
Молочко для щоденного догляду за шкірою тіла з тонким ароматом фруктів, максимальне зволоження за 30 секунд.Збагачене зволожуючими компонентами (олія ши), молочко для тіла тонізує, живить та забезпечує м’якість шкіри впродовж всього дня. Підходить для догляду навіть за тендітною шкірою малюка. Не містить спирту, барвників та ароматизаторів. Має нейтральний рівень рН та тонкий аромат фруктів.Виробн..