• Shiseido Tsubaki Hair Water Спрей для зволоження та блеску волосся 220ml - фотографія №1

Shiseido Tsubaki Hair Water Спрей для зволоження та блеску волосся 220ml

weight: 220.00 ml

Артикул:

39.4

Бренд

Tsubaki

Наявність:

Немає в наявності

Термін придатності

Зволожуючий спрей для термозахисту і захисту волосся від УФ-променів.

Багатофункціональний спрей Tsubaki Moist Hair Water виконує відразу 5 функції для краси Вашого волосся:

  • захищає волосся від високої температури фена та плойки
  • захищає волосся від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання
  • зволожує та відновлює волосся
  • полегшує розчісування та укладку
  • легкий догляд на кожен день, що не потребує змивання

Містить 5 рослинних натуральних екстрактів (масло насіння камелії, бджолине маточне молочко, екстракт лимона, рожева вода, екстракт насіння сої) для зволоження та блиску волосся і комплекс амінокислот для відновлення і збереження здорової текстури волосся.

Після використання спрею волосся захищене, зволожене і зберігає свою свіжість набагато довше. Має приємний квітковий аромат.

Виробник: ShiseidoCompany, Limited, Japan, TokyoMinatokuGinza, 7-5-5.

Вода, етанол, гліцерин, диметикон, бегентрімонія хлорид, стеалтрімонія хлорид, гідроксіетілмочевіна, мальтитол, молочна кислота, біс-етілгексілоксіфенолметоксифеніл триазин, масло насіння камелії, екстракт лимона, рожева вода, екстракт маточного молочка, екстракт насіння сої, DPG, бегеніловий спирт, етілгексілметоксіціннамат, ізопропанол, стеаріловий спирт, гідроксид калію, лактат амонію, амодіметікон, токоферол, саліцилова кислота, феноксіетанол, ароматизатор.

Засіб можна використовувати на вологому, злегка просушеному, а також на сухому волоссі. Волосся потрібно сприскувати, тримаючи флакон на відстані 5 - 10 см. Перед початком використання відкрийте запобіжник і кілька разів натисніть кнопку, поки не з'явиться рідина.

Попередження: При попаданні засобу в очі - негайно промийте їх водою. Не вдихайте засіб. Не допускайте попадання засобу в руки дітей. Не зберігайте засіб в місцях, де є прямі сонячні промені, висока температура і відкритий вогонь.