• Shiseido Tsubaki Extra Moist Екстразволожуючий кондиціонер 500ml - фотографія №1

Shiseido Tsubaki Extra Moist Екстразволожуючий кондиціонер 500ml

weight: 500.00 ml

Артикул:

25.2

Бренд

Tsubaki

Наявність:

Немає в наявності

Термін придатності

SHISEIDO TSUBAKI Exstra Moist Кондиціонер

Кондиціонер екстразволожуючий із лінійки «Tsubaki Extra Moist» розроблений спеціально для глибокого зволоження волосся і шкіри голови.

Кондиціонер наповнює волосся вологою до самих кінчиків, відновлює рН після миття і захищає від пересихання. Масло та екстракт камелії в складі глибоко проникають в структуру волосся і надають дзеркальний блиск і шовковистість. Гіалуронова кислота забезпечує оптимальний рівень зволоження і зберігає його до наступного миття голови. Амінокислоти відновлюють кутикулу волоса, заповнюючи пошкоджені ділянки. Усуває ламкість і надає еластичність волоссю. Робить волосся більш слухняним та полегшує укладку.

Рекомендується для фарбованого та сухого волосся, а також для сухої шкіри голови, схильної до лущення і дискомфорту.

Рекомендується використовувати з шампунем серії «Extra Moist»

Виробник: Shiseido Company, Limited, Japan,Tokyo Minato ku Ginza, 7-5-5.

Імпортер: ТОВ “УМІ”, Україна, м. Київ, 02094, вул. Академіка Бутлерова 6, тел.0800 212 814

Вода, лаурет сульфат натрію, сорбітол, гліколевий дистеарат, хлорид гуар гідроксіпропілтрімоніум, сополімер, аргініном, лаурил глютамат, масло насіння камелії, хлорид натрію, ацетил гиалуроната Na, гідролізований конхиолін, екстракт насіння камелії отриманий за рахунок ферментації, сульфат натрію, лаурат PEG-2, DPG, лауринова кислота, лимонна кислота, саліцилова кислота, EDTA-2Na, лаурилсульфат Na, метил таурин Na, бензойна кислота Na, ароматизатор.

  • Перед використанням рукою зафіксуйте кришку, повертаючи сопло вліво підійміть верхню частину. (Якщо верхня частина не йде вгору, перевірте чи закрита кришка і повторно поверніть верхню частину).
  • Добре змочити волосся та шкіру голови, взяти необхідну кількість кондиціонеру та нанести на шкіру голови масажуючими рухами. Потім добре промити волосся.
  • У разі попадання кондиціонеру в очі відразу ж промийте їх водою.
  • Слідкуйте за тим, щоб кондиціонер не потрапив до рук дітей.