• Шампунь для пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml - фотографія №1

Шампунь для пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml

weight: 200.00 ml

Артикул:

41.1.2

Бренд

Essential

Наявність:

Немає в наявності

Термін придатності

Лінія Essential Smart Repair для відновлення волосся

Унікальна технологія розроблена для рівномірного відновлення пошкодженої кутикули від кореня до кінчика волосся на нанорівні. Відновлює та ефективно піклується про фарбоване волосся.

Олія жожоба захищає волосся від ламкості та сприяє росту волосся

Яблунева кислота у складі шампуню запобігає появі лупи, зміцнює ослаблені кінчики, надає блиск, гладкість і ніжний фруктовий аромат вашому волоссю.

В Smart Repair висока концентрація ланоліну в лінійці. Його додавання засобі прекрасно позначається на структурі волосся, захищає його від пересихання, негативного впливу температур, а також дозволяє волоссю довше залишатися чистими.

Складний аромат з нотами моря, фіалки, яблука, груші, троянди, конвалії, деревних, ванільних та мускусних нот.

Шампунь Smart Repair до однойменного кондиціонеру з популярної в Японії лінійки Essential, призначений для максимального полегшення догляду за волоссям та економії часу на укладку.

Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10.

Імпортер: ТОВ “УМІ”, Україна, м. Київ, 02094, вул. Академіка Бутлерова 6, тел. 0800 212 814

Вода, олія ши, оліяжожоба, лауретсульфат амонію, Етанол, лаурет-4 карбонова кислота Na, дистират гліколю, лаурил гідроксисульфан, лаурамидопропілбетаїн, яблучна кислота, олія соняшникова, жирна кислота ланоліну, сукцинат 2На, мірістіловий спирт, стеариловий спирт, PPG-2 гідроксипропілтринонію целюлоза, PPG-3 капріліловий ефір, PPG-7, кокамід МЕА, гідроксипропілтримоній хлорид гуара, Ізодецилгліцериловий ефір, полікватерній-10, полікватерній-52, лаурет-4, лаурет-16, лаурет-23, лаурет сульфат Na, бисеттеарил амодиметикон, стерооксипропілдиметиламін, диметикон, гідроксид натрію, натрій бензоат. Феноксиетанол, аромат

  • Перед використанням зафіксуйте кришку рукою, повертаючи сопло вліво, підніміть верхню частину. (Якщо верхня частина не йде вгору, перевірте чи закрита кришка і повторно поверніть верхню частину). 
  • Добре змочивши волосся і шкіру голови, візьміть необхідну кількість кондиціонеру та нанесіть на шкіру голови, масажуючи її пальцями. Потім добре промийте волосся.

Застереження: 

  • У разі потрапляння шампуню в очі ‒ відразу ж промийте їх водою.
  • Слідкуйте за тим, щоб шампунь не потрапив до рук дітей.