Rohto в Україні

225 грн
Вітамінізовані очні краплі ROHTO VITA 40 alfa для зволоження та усунення почервоніння очейКраплі очні ROHTO знімають втому очей. Усувають подразнення та сухість очей, знімають почервоніння та набряки повік. Насичують очні тканини вітамінами та покращують кровообіг. Сприяють відновленню та оздоровленню судин ваших очей та насичують їх вітамінами.Рекомендується застосовувати краплі при:Свербінні та ..
322 грн
Піна для шкіри схильної до акне та підліткової проблемної шкіри.Опис: Густа і пружна дрібнозернистий пінка, крім очищення шкіри, має бактерицидну дію - знезаражує шкіру та допомагає загоїти висипання.  Регулює жирний блиск. Вітаміни С та Е вирівнюють тон шкіри й прибирають червоність. ⠀ Для любителів ідеально чистою шкіри "до скрипу". При цьому не сушить та не підкреслює лущення. При рег..
483 грн
Сонцезахисне молочко з матуючим ефектом для проблемної шкіри SPF50+ PA++ Можна використовувати як основу для макіяжу. Підходить для жирної шкіри, очищає та звужує пори, зволожує шкіру, до складу входять зволожувальні компоненти вітаміну С. Молочко швидко вбирається та залишає шкіру зволоженою, без жирності та липкості.Має високий рівень захисту від УФ-випромінювання обох типів ..
476 грн
Ефективна ліквальна дія проти червоних болючих запалень та прищів Протидіє гнійним процесам, зменшує запалення та знімає почервоніння. Абсорбує забруднення та «ядро» акне. Розкриває пори, витягує корінь прища, очищує забруднення. Знищує бактерії, що викликають акне. Лікує.Виробник: ROHTO Pharmaceutical Co., Ltd., Japan, Osaka ,Ikuna-ku, Tatsunishi 1-8-1..