Сонцезахист

440 грн
Biore UV сонцезахисне молочко для обличчя та тіла SPF 50+ PA++++ Молочко надійно захищає обличчя та усе тіло від ультрафіолетового випромінювання. Запобігає появі пігментних плям та веснянок.  Молочко протидіє надмірному охолодженню та  висиханню шкіри на сонці, а також підтримує необхідний рівень вологи. Формула засобу розроблена спеціально для тих, хто проводить свій час..
483 грн
Сонцезахисне молочко з матуючим ефектом для проблемної шкіри SPF50+ PA++ Можна використовувати як основу для макіяжу. Підходить для жирної шкіри, очищає та звужує пори, зволожує шкіру, до складу входять зволожувальні компоненти вітаміну С. Молочко швидко вбирається та залишає шкіру зволоженою, без жирності та липкості.Має високий рівень захисту від УФ-випромінювання обох типів ..
665 грн
Biore UV сонцезахисний крем з тонуючим ефектом UV SPF 50+ PA ++++Сонцезахисний крем для обличчя з максимальними факторами захисту від усіх видів ультрафіолетових променів і тонуючим ефектом.Крем має приємну легку текстуру. Тон універсальний, підлаштовується під будь-який колір шкіри. Тон маскує дефекти шкіри, почервоніння, висипання, робить пори менш помітними. Може використовуватися як самостійни..
752 грн
Потужний сонцезахисний гель з гіалуроновою кислотою та 10 видами рослинних екстрактів.Завдяки легкій гелевій текстурі, засіб дає відчуття комфорту, легкості, не залишає білих плям та липкості на обличчі. Гель блокує протягом тривалого часу, інтенсивне ультрафіолетове випромінювання. Запобігає появі веснянок, пігментних плям та пересихання шкіри. Засіб можна використовувати як базу під макіяж. Не м..
678 грн
Сонцезахисне молочко на фізичних фільтрах (оксид цинку і оксид титану) без спирту, парабенів і барвників для надійного й ефективного захисту шкіри цілий рік. Запобігає осіданню дрібних частинок, таких як пилок та пил, захищаючи шкіру від утворення висипань. Надає гладкість та може використовуватися як база під макіяж.Підлаштовується під тон шкіри та не залишає білих слідів. Містить зволожуючі інгр..
530 грн
Biore UV Сонцезахисна Есенція SPF50+ для обличчя та тілаCонцезахисна есенція на водній основі Biore Aqua Rich SPF50 + PA++++Есенція на водній основі легка, ніжна і невидима на шкірі. Сонцезахисна есенція надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання і попереджає появі пігментних плям і веснянок. Також, протистоїть втраті пружності шкіри, яку викликають UVА – сонячні промені г..
417 грн
Зволожуюча сонцезахисна есенція з  квітковою водою апельсину, гіалуроновою кислотою та джерельною водою.Есенція володіє легкою консистенцією, не залишає білих слідів та відчуття липкості на шкірі. Зволожуючі компоненти інтенсивно живлять шкіру та захищають від ультрафіолетових променів протягом тривалого часу. Рекомендується використовувати як засіб під макіяж. Містить термальну воду та воду ..
500 грн
Biore UV сонцезахисне водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ PA ++++Сонцезахисне молочко надійно захищає від ультрафіолетового випромінювання, попереджає появу пігментних плям і веснянок, перешкоджає втраті пружності шкіри. Використовується як база під макіяж або як самостійний засіб.Молочко має легкий рожевий відтінок, який прибирає жовтизну і сірість шкіри, надає легке сяйво, як в лю..
519 грн
Сонцезахисна зволожуюча есенція має функцією світокорекції та розгладження для ефекту ідеальної шкіри.Сонцезахисна есенція з максимальними факторами захисту SPF 50+ PA ++++ містить дрібні світловідбиваючі частинки, які вирівнюють тон шкіри та надають їй елегантного сяйва. Допомагає приховати жовтизну, тьмяність, почервоніння та дрібні синці. Після застосування есенції шкіра виглядає приголомш..
500 грн
Biore UV сонцезахисне молочко для обличчя SPF50+  Молочко надійно захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання і зберігає матовість обличчя протягом всього дня.Має максимальні фактори захисту від сонця SPF50 + / PA ++++. Попереджає появу веснянок і пігментних плям, перешкоджає втраті пружності шкіри від ультрафіолетового випромінювання.До складу молочка входить порошок на основі ультрад..
663 грн
Сонцезахисна есенція з максимальними факторами захисту SP50+ PA ++++ надає шкірі м'яке «перлинне» сяйво. Захищає не тільки від ультрафіолетового випромінювання, та від дрібних забруднень: пилу, пилку, смогу, які осідають на шкірі та можуть провокувати висипання.Нова формула від Biore «Micro Defense» вирівнює рельєф шкіри і забезпечує рівне покриття. Засіб відмінно матує та візуально робить колір о..