• Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml - фотографія №1

Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml

weight: 200.00 ml

296 грн

Артикул:

41.2.2

Бренд

Essential

Наявність:

На складі

Термін придатності

березень 2024 р.

Кондиціонер KAO Essential Smart Repair для відновлення волосся

Унікальна розроблена технологія для рівномірного відновлення пошкодженої кутикули від кореня до кінчика волосся на нанорівні. Молочна кислота в складі кондиціонеру, відновлює пошкоджену структуру волосся, захищає від пересихання при використанні фена. Після використання кондиціонеру, волосся легко розчісується, має розсипчастий вигляд і зберігає квітково-фруктовий аромат протягом усього дня.

Ланолін в складі кондиціонера благотворно позначається на структурі волосся, захищає його від пересихання, негативного впливу температур, а також дозволяє волоссю довше залишатися чистим.

Склад кондиціонера гіпоалергенний і безпечний для використання на шкірі голови, схильної до сухості і подразнень.

Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10.

Імпортер: ТОВ “УМІ”, Україна, м. Київ, 02094, вул. Академіка Бутлерова 6, тел. 0800 212 814

Вода, диметикон, стеароксипропілдиметиламін, молочна кислота, яблучна кислота, Олія соняшникова, жирна кислота ланоліну, гідроксиетилцелюлоза, цетеарет-7, Цетарет-25, полісилікон-28, Гекса (гидроксистеаринова кислота / стеаринова кислота / капсова кислота) дипентаэринтрил, співполімер, амодиметикон, ізопропанол, аромат.

  • Перед використанням зафіксуйте кришку рукою, повертаючи сопло вліво, підніміть верхню частину. (Якщо верхня частина не йде вгору, перевірте, чи закрита кришка і повторно поверніть верхню частину) .
  • Добре змочивши волосся і шкіру голови, візьміть необхідну кількість кондиціонеру та нанесіть на шкіру голови, масажуючи її пальцями. Потім добре промийте волосся.

Застереження: 

  • У разі попадання кондиціонеру в очі ‒ відразу ж промийте їх водою.
  • Слідкуйте за тим, щоб кондиціонер не потрапив до рук дітей.