• Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml - фотографія №1

Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Essential Smart Repair 200ml

weight: 200.00 ml

Артикул:

41.2.2

Бренд

Essential

Наявність:

Немає в наявності

Термін придатності

Кондиціонер KAO Essential Smart Repair для відновлення волосся

Унікальна розроблена технологія для рівномірного відновлення пошкодженої кутикули від кореня до кінчика волосся на нанорівні. Молочна кислота в складі кондиціонеру, відновлює пошкоджену структуру волосся, захищає від пересихання при використанні фена. Після використання кондиціонеру, волосся легко розчісується, має розсипчастий вигляд і зберігає квітково-фруктовий аромат протягом усього дня.

Ланолін в складі кондиціонера благотворно позначається на структурі волосся, захищає його від пересихання, негативного впливу температур, а також дозволяє волоссю довше залишатися чистим.

Склад кондиціонера гіпоалергенний і безпечний для використання на шкірі голови, схильної до сухості і подразнень.

Виробник: Kao Corporation, Japan , Tokyo Minato ku ,Nihonbashi, Kayabacho 1-14-10.

Імпортер: ТОВ “УМІ”, Україна, м. Київ, 02094, вул. Академіка Бутлерова 6, тел. 0800 212 814

Вода, диметикон, стеароксипропілдиметиламін, молочна кислота, яблучна кислота, Олія соняшникова, жирна кислота ланоліну, гідроксиетилцелюлоза, цетеарет-7, Цетарет-25, полісилікон-28, Гекса (гидроксистеаринова кислота / стеаринова кислота / капсова кислота) дипентаэринтрил, співполімер, амодиметикон, ізопропанол, аромат.

  • Перед використанням зафіксуйте кришку рукою, повертаючи сопло вліво, підніміть верхню частину. (Якщо верхня частина не йде вгору, перевірте, чи закрита кришка і повторно поверніть верхню частину) .
  • Добре змочивши волосся і шкіру голови, візьміть необхідну кількість кондиціонеру та нанесіть на шкіру голови, масажуючи її пальцями. Потім добре промийте волосся.

Застереження: 

  • У разі попадання кондиціонеру в очі ‒ відразу ж промийте їх водою.
  • Слідкуйте за тим, щоб кондиціонер не потрапив до рук дітей.