О нас

   Компанія UMI була заснована у 2016 році з метою ефективного задоволення споживацьких потреб українського ринку у високоякісних косметичних засобах та товарах для дому японського виробництва.

   Слово «UMI» в перекладі з японської означає «море».Тому в підібраній для наших магазинів колекції косметики ви не знайдете яскравих декоративних засобів та ультра стійких квіткових ароматів. Компанія спеціалізується на роздрібному та оптовому продажі перевіреної та сертифікованої високотехнологічної продукції, яка допоможе зберегти або повернути красу і здоров'я не тільки жінкам, а й всій родині.

   Компанія UMI сповідує ідеологію високого професіоналізму та прозорості. При затвердженні профільного напрямку діяльності засновники зупинились на косметичному ринку через великий досвід роботи саме в цій сфері.

   Сьогодні захоплення японською косметикою, засобами оздоровлення організму та іншою продукцією японського виробництва виходить за рамки стандартного асортименту магазину. Саме тому, компанія UMI займається не лише торговою, а й консалтинговою діяльністю, допомогаючи знайти щось важкодоступне, порівняти і визначитися з вибором.