Відповідальна гра в кіберспортивному інтернет-клубі

Ставки на спорт стають дедалі популярнішими. Завдяки таким розвагам з’являється можливість розраховувати на пам’ять, логіку, здатність аналізувати. На відміну від онлайн-ігор, удача не відіграє ключову роль в досягненні результатів. Лише одиниці спроможні за допомогою азартних ігор стати багатшими. Ставки на спорт, зокрема, рекомендується сприймати як один з різновидів розваг.

Щоб пам’ятати про те, що гра – це завжди лише гра, а ваше захоплення не переросло в ставки без контролю, або взагалі в патологічну схильність до азартних ігор, варто зважати на наступні правила під час грального процесу на сайті:

  • ставки варто сприймати лише як розвагу і в жодному разі не розглядати їх як постійне джерело прибутку;
  • важливо визначити обмеження на кількість ставок, яку допускається зробити, і на суму коштів, яку можна використати на ставки;
  • в разі невдачі це не призведе до плачевного фінансового становища;
  • визначити часові ліміти, під час яких можна робити ставки і ні в якому разі не перевищувати їх;
  • використання на ставки грошей, виділених з сімейного бюджету для комфортного життя всіх членів родини – табу;
  • не потрібно позичати гроші для того, щоб робити ставки в азартних іграх;
  • не слід робити ставки задля того, щоб відволіктися від розчарувань, негараздів та проблем іншого характеру;
  • звертайте увагу на реакцію ваших родичів, прислухайтесь до думки колег по роботі, не витрачайте час, відведений для родини на те, щоб грати в азартні розваги;
  • не робіть ставки таємно від близьких та не відводьте їм головне місце в своєму житті.

Завжди залишайтесь чесними самі з собою. Якщо ви не спроможні дотримуватися вищезгаданих принципів або окремих правил гри, тоді зверніться за допомогою до кваліфікованих спеціалістів.

В ГГБет не мають права грати особи, які не досягли повноліття згідно діючого законодавства своєї країни.

Створення облікового запису неповнолітньою особою – це недотримання наших загальних правил і умов ведення чесного бізнесу. Це може послужити причиною звернення до відповідних органів. Сайт залишає за собою право відправити гравцю запит на пред’явлення документів, які підтверджують його особистість. Це потрібно для того, щоб впевнитися, що користувач досяг законного віку. Портал взяв на себе юридичні зобов’язання щодо скасування будь-яких ставок, зроблених неповнолітніми особами. При необхідності їх виграші будуть передані до відповідних органів до вирішення цих питань.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ